Dlaczego właśnie poziome?FotkiTechnoŚciągawkaMapa kontaktówWystawy, targi, imprezy
ArchiwumStrona głównaGdzie By Tu jeszczeForumGościeAutor

Dla leniwych, niecierpliwych i nie posiadających warsztatów zebrałem kilka przydatnych adresów:

Jarosław Baranowski

Konstrukcje Jarka to poziomy z aluminium lub kompozytów węglowych i aluminium. SWB na fotografii ma 12 kg. Wersja szosowa będzie jeszcze lżejsza. Więcej w serwisie. Oraz na stronie: www.carbondesign.pl

gedeon@pf.pl
tel.609 533 779


Marek Dłucik

Marek mieszka w Pszczynie i tam też konstruuje swoje oryginalne poziomy. A są to najstaranniej wykonane rowery jakie dotychczas widziałem.
Jego adres:
Łąka k/Pszczyny
ul. Grabowa 19a
tel. 0 504 276 909


Maciej Kaczmarek

Jeszcze niedawno można było u niego zamówić takiego LWB jak obok widać. Obecnie zajmuje się głównie fotelikami, owiewkami i bagażnikami z kompozytów. W okresie jesienno-zimowym będzie można zamówić również ramy. Jego adres:
ul. Dobrzecka 95,
62-800 Kalisz


Kazimierz Leśniewski

Zobacz jego stronę Pan Kazimierz jest właścicielem Warsztatu Rowerów Nietypowych TROP, w którym są produkowane nie tylko rowery.


Marek Słyś

Zobacz jego stronę Jest konstruktorem ram z kompozytów. Kontakt i kilka zdjęć możecie znaleźć na stronie serwisie.


Mariusz Łuczak

Zobacz jego stronę Na autorskiej stronie Mariusza są wszystkie szczegóły dotyczące jego rowerów. Ostatnio zaczął tworzyć w temacie owiewek z poliwęglanu. Kilka informacji o Mariuszu jest również w serwisie


Kamil Manecki

Kamil konstruuje ramy rowerów poziomych z kompozytów. Oprócz tego stworzył jeszcze kilka innych rowerów , które można zobaczyć na stronie z fotkami z I oraz II wystawy poziomów w Krakowie.
Więcej o
Kamilu.


Jarek Snoch

Zobacz stronę Części i akcesoria do rowerów poziomych.
Jako, że poziomy są nietypowe tak i części do nich są nietypowe - na dobry początek mufy, sworznie hamulcowe, linki o niestandardowej długości oraz foteliki kompozytowe. W przyszłości również i same rowery.