wystawa

Dlaczego właśnie poziome?FotkiTechnoŚciągawkaMapa kontaktówWystawy, targi, imprezy
ArchiwumStrona głównaProducenciGdzie By Tu jeszczeForumGościeAutor

Spotkanie właścicieli i miłośników rowerów poziomych Opava 2004

  Chciałbym zaprosić wszystkich właścicieli i miłośników rowerów poziomych na zlot w Opavie, która świętuje 780-lecie nadania praw miejskich, a nasze spotkanie będzie jednym z wydarzeń tego święta.

  Zlot będzie miał miejsce w dniach 10-12 września 2004 (piątek - niedziela). Oto program zlotu:

  Piatek, 10 września: przyjazd uczestników z bardziej odległych rejonów. Jeśli jakaś grupa uczestników będzie zainteresowana wycieczką do polskiej granicy, to jest możliwe by odbyło się to właśnie tego dnia. Trasa: Opava, Hněvosice, Kobeřice, Sudice - granica z Polską i następnie wracamy po części ta samą trasą do Kobeřic gdzie skręcamy na Stěpánkovice, Kravaře, Hostice, Opava. Jest możliwość zaopatrzenia sie w wodę w każdej z miejscowości. Długość trasy to około 60 km. Czas wyjazdu do omówienia w piątek.

  Sobota, 11 września: przyjazd innych uczestników zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Od 9 do 11 jest planowana wystawa pojazdów uczestników zlotu, a następnie przejazd przez Opavę. Zakończy się on w stylowym pubie na rogatkach miasta - został on zarezerwowany na obiad. Po nabraniu sił wyruszamy na wycieczkę do Hradec przez Otice. Będzie tam można zobaczyć zamek na wzgórzu i park. Później długi zjazd przez dolinę Moravicką do Zimrovic gdzie będzie punkt zwrotny w przyjemnej restauracji. Będziemy wracali ścieżką rowerową przez dolinę Moravicką do Opavy. Długość trasy to około 35 km.

  Niedziela, 12 września: przed południem wyjazd tych, którzy się śpieszą do domu, a reszta może uczestniczyć w wycieczce po okolicach Opavy.

  Zakwaterowanie dla uczestników jest zapewnione w akademiku Silesian University. Cena za jedna noc to 150 Kč. Jest możliwość garażowania rowerów poziomych na terenie uniwersytetu. Każdy uczestnik zlotu otrzyma jako pamiątkę T-shirt od sponsora - firmy Zamo.
Zgłoszenia do końca czerwca na adres:
rpmotoservis@volny.cz - niezbędne jest zarezerwowanie łóżek.

  Kontakt: Pokora Lubomír
Ed. Benese 22
Opava 747 05
tel: 553 625 217,
mob: 608 362 718